O nas

Violetta Anioła

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie oraz dyplom stomatologa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej – POLME oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W związku z tym, iż medycyna estetyczna jest dziedziną dynamiczną i stale rozwijającą się, nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Jej doświadczenie i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty.

O nas

Angelmed to wysokospecjalistyczna klinika, w której medycyna estetyczna pomaga osiągać równowagę pomiędzy poczuciem młodości, zdrowiem a pięknem i estetyką. W związku z powyższym w ofercie przeprowadzanych przez nas zabiegów znaleźć można zarówno szeroką gamę zabiegów odmładzających i upiększających, jak również takich, które pomagają wyeliminować dolegliwości utrudniające codzienne funkcjonowanie.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej każdego dnia nie tylko pomagamy naszym Pacjentom poprawić wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim przywrócić utraconą pewność siebie i radość z życia.

To, co wyróżnia Angelmed spośród innych klinik, to holistyczne podejście. Medycyna estetyczna nie jest dla nas jednorazowym zabiegiem mającym na celu poprawę niedoskonałości i zwalczenie kompleksów. To długi i skomplikowany proces, który sprowadza się do kompleksowej pielęgnacji skóry – tylko wówczas jesteśmy w stanie zapewnić jej długotrwałe efekty w postaci zdrowego, młodego i pięknego wyglądu.

Każdy zabieg w Angelmed wykonywany jest tylko i wyłącznie przy użyciu zaawansowanego technologicznie, specjalistycznego i sterylnego sprzętu. Korzystamy z szerokiej oferty profesjonalnych kosmetyków i preparatów, które uzyskały certyfikat wyrobów medycznych oraz pochodzą od renomowanych, sprawdzonych producentów.

Nasz profesjonalizm i jednocześnie wyjątkowa, przyjazna atmosfera panująca w klinice sprawia, że nasi Pacjenci zawsze czują się tutaj bezpiecznie i komfortowo – w efekcie z chęcią do nas wracają.

Facebook

*/?>

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij