O nas

Violetta Anioła

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie oraz dyplom stomatologa na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej – POLME oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W związku z tym, iż medycyna estetyczna jest dziedziną dynamiczną i stale rozwijającą się, nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Jej doświadczenie i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty.

O nas

Angelmed to wysokospecjalistyczna klinika, w której medycyna estetyczna pomaga osiągać równowagę pomiędzy poczuciem młodości, zdrowiem a pięknem i estetyką. W związku z powyższym w ofercie przeprowadzanych przez nas zabiegów znaleźć można zarówno szeroką gamę zabiegów odmładzających i upiększających, jak również takich, które pomagają wyeliminować dolegliwości utrudniające codzienne funkcjonowanie.

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom medycyny estetycznej i stomatologii estetycznej każdego dnia nie tylko pomagamy naszym Pacjentom poprawić wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim przywrócić utraconą pewność siebie i radość z życia.

To, co wyróżnia Angelmed spośród innych klinik, to holistyczne podejście. Medycyna estetyczna nie jest dla nas jednorazowym zabiegiem mającym na celu poprawę niedoskonałości i zwalczenie kompleksów. To długi i skomplikowany proces, który sprowadza się do kompleksowej pielęgnacji skóry – tylko wówczas jesteśmy w stanie zapewnić jej długotrwałe efekty w postaci zdrowego, młodego i pięknego wyglądu.

Każdy zabieg w Angelmed wykonywany jest tylko i wyłącznie przy użyciu zaawansowanego technologicznie, specjalistycznego i sterylnego sprzętu. Korzystamy z szerokiej oferty profesjonalnych kosmetyków i preparatów, które uzyskały certyfikat wyrobów medycznych oraz pochodzą od renomowanych, sprawdzonych producentów.

Nasz profesjonalizm i jednocześnie wyjątkowa, przyjazna atmosfera panująca w klinice sprawia, że nasi Pacjenci zawsze czują się tutaj bezpiecznie i komfortowo – w efekcie z chęcią do nas wracają.