XVI Kongres Medycyny Estetycznej w Warszawie

Wkongres2 dniach 7-9 października odbył się w Warszawie XVI Kongres Medycyny Estetycznej – największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej, w którym braliśmy czynny udział.

Wykłady i warsztaty prowadzone były przez wielu polskich i zagranicznych lekarzy – autorytetów medycyny estetycznej i anti-aging. W tym roku wykłady dotyczyły między innymi zaawansowanych technologii w leczeniu najczęstszych problemów skóry, technik iniekcyjnych stosowanych w obrębie twarzy, biostymulacji skóry i metod redukcji tkanki tłuszczowej. Ciekawym wykładem był również ten z cyklu „Jak ja to robię?”, podczas którego eksperci w danych dziedzinach opowiadali o szczegółach wykonywanych przez siebie zabiegów.

kongres1Z zaciekawieniem uczestniczyliśmy także w prezentacji producentów kwasu hialuronowego – w efekcie przywieźliśmy dla Państwa kilka nowych, wyjątkowych preparatów francuskich firm. Perfectha, Neauvia oraz absolutna nowość Art Fillery firmy Filorga.

UWAGA! W naszym gabinecie rusza promocja na zabiegi z wykorzystaniem powyższych preparatów! O szczegółach poinformujemy już niebawem 🙂 

Related Posts