XVI Kongres Medycyny Estetycznej w Warszawie

Wkongres2 dniach 7-9 października odbył się w Warszawie XVI Kongres Medycyny Estetycznej – największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej, w którym braliśmy czynny udział.

Wykłady i warsztaty prowadzone były przez wielu polskich i zagranicznych lekarzy – autorytetów medycyny estetycznej i anti-aging. W tym roku wykłady dotyczyły między innymi zaawansowanych technologii w leczeniu najczęstszych problemów skóry, technik iniekcyjnych stosowanych w obrębie twarzy, biostymulacji skóry i metod redukcji tkanki tłuszczowej. Ciekawym wykładem był również ten z cyklu „Jak ja to robię?”, podczas którego eksperci w danych dziedzinach opowiadali o szczegółach wykonywanych przez siebie zabiegów.

kongres1Z zaciekawieniem uczestniczyliśmy także w prezentacji producentów kwasu hialuronowego – w efekcie przywieźliśmy dla Państwa kilka nowych, wyjątkowych preparatów francuskich firm. Perfectha, Neauvia oraz absolutna nowość Art Fillery firmy Filorga.

UWAGA! W naszym gabinecie rusza promocja na zabiegi z wykorzystaniem powyższych preparatów! O szczegółach poinformujemy już niebawem 🙂 

Related Posts

Facebook

*/?>

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij